.

.

Прилагодливи Губење на Клупата, Мулти-Функционални Гира Клупа, Седат Тренингот се Приклонуваат Клупата, Сила за Обука Клупата за Домашна Теретана, PSBB004

Прилагодливи Губење на Клупата, Мулти-Функционални Гира Клупа, Седат Тренингот се Приклонуваат Клупата, Сила за

DEN 3119.76
Достапност
Залиха

Полно работно тело Вежба Клупата : Ја прилагодува тежината клупата е идеален за работа надвор и сила за обука на градите, рамената, грбот, abs, и повеќе.Над 20 тренингот вежби, вклучувајќи клупата на копчињата, треба да притиска, гира кадрици, седат прозорци/притисна, сосови и повеќе.Здрав & Трајни ИЗГРАДБА : силата обука на клупата изграден со 80mm x 40mm згусне поддржани цевка која се тешки-должност во прав-обложени метална рамка која е загарантирана да го издржат 660 lbs Капацитет.Прилагодување на агол : Soges тренингот клупата за дома има 4 назад подлога позиции и 3 лактот останатите позиции за да се исполнат сите што ви треба кога тренингот.Ергономски Дизајн : Ова гира вежба клупата исполнети со удобно со висока густина пена соочи и седиштето која е задебелување, удобно и дише, обезбедува телото цврсто и намалување на мускулен замор за време на тренингот.Монтажни 2-различни висини, прилагодливи нога задржете надолу лентата за дополнителна стабилност за време секојдневно вежбање.Димензија : 66.9"L *17.3"W*23.6~33.5"Л Прилагодливи тренингот клупата, добар избор за Дома Салата.Ако има било какви проблеми во врска со производ, ве молиме контактирајте не директно, ние ќе ви одговори и понуди решение во рок од 24 часа.На прилагодливи губење на клупата е идеален за работа надвор и обука на градите, рамената, грбот, abs, и повеќе.Над 20 тренингот вежби, вклучувајќи клупата на копчињата, треба да притиска, гира кадрици, седат прозорци/притисна, сосови и повеќе.На прилагодливи губење на клупата е идеален за работа надвор и обука на градите, рамената, грбот, abs, и повеќе.Над 20 тренингот вежби, вклучувајќи клупата на копчињата, треба да притиска, гира кадрици, седат прозорци/притисна, сосови и повеќе.На прилагодливи губење на клупата е идеален за работа надвор и обука на градите, рамената, грбот, abs, и повеќе.Над 20 тренингот вежби, вклучувајќи клупата на копчињата, треба да притиска, гира кадрици, седат прозорци/притисна, сосови и повеќе.На прилагодливи губење на клупата е идеален за работа надвор и обука на градите, рамената, грбот, abs, и повеќе.Над 20 тренингот вежби, вклучувајќи клупата на копчињата, треба да притиска, гира кадрици, седат прозорци/притисна, сосови и повеќе.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа