.

.

GERUIKE Леплив Слој Куки Нерѓосувачки Челик Само Лепило Облека Крпа Бања Кујнски Ѕид Кука Без Завртки Штета Слободни

GERUIKE Леплив Слој Куки Нерѓосувачки Челик Само Лепило Облека Крпа Бања Кујнски Ѕид Кука Без Завртки Штета Слободни

DEN 287.76
Достапност
Залиха

1.Изглед Дизајн - производот е дизајниран две куки горе и долу, така што ќе може да висат две работи во исто време.И секој детал е направена со многу совршено во процесот на производство. 2.Без Дупчење!- Нашите Ноктите за Слободни Лепак помага на рек лесно се монтира на ѕидовите.Стабилна, водоотпорен и долговечност, нема да предизвика штета на вашиот ѕид и да остави траги по отстранување. 3.Предност на Ѕид Монтирани Грб Куки - Широко се користи, производ е идеален за бесење на грб, крпа, облека итн.Да ви помогне резервни повеќе простор и да се направи животната средина tidier и полесно. 4.Изработени од НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК - Обезбеди квалитет, издржливост, и никогаш нема да рѓа. 5.Применливи Место-Нашите производи треба мазна и херметички ѕид/вратата.Ако тоа е малтер или позадина или боја на ѕид/врата,нерамна површина, тоа не може да се користи нормално.Види слика за детали.Материјал : 304 од не ' Рѓосувачки Steel Finish : Полиран surface Installation Метод : Ѕид-mounted Size : 3.35 X2.44 X2.17inchesload-имајќи : 12lb.Ноктите За Слободни Лепак+Супер Двојно Двострано Селотејп.Здрав и Стабилен! Дури и ако сте конечно треба да ја размонтираат, нема да има дупки во ѕидот.Добри вести за вашиот дом и вас.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа