.

.

Тема Поправка Insert, 120pcs M6-M18 Нерѓосувачки Челик Тема Поправка Вметнете Комплет за Автомобил Тема Поправка

Тема Поправка Insert, 120pcs M6-M18 Нерѓосувачки Челик Тема Поправка Вметнете Комплет за Автомобил Тема Поправка

DEN 1567.20
Достапност
Залиха

Тема поправка : Во случај на провира грешки или поправка на оштетените женски навој дупки, со навој завртка може да се користи како поправка на средства за враќање на завртка дупки рентабилно.Исто навртки може да се користи и по покривање.Производ собрание : жица тема вметнете е ставен во завртка дупка на работното парче, како што се алуминиум легура да се формира висока јачина, отпорни на абење и висока прецизност женски навој.Тема осветленост : Конвертирате и инчен навој дупки со жица тема инсерти, брзо и лесно.Нерѓосувачки челик материјал тема поправка вметнување, висока цврстина, сигурен квалитет, долг животен век.Доаѓа со чување за практично складирање и лесен за носење.Спецификација : Предмет Тип : Тема Поправка Вметнете Материјал : не ' Рѓосувачки Челик M6x1x2 D 10 PCS M7x1x2 D 10 PCS M8x1.25x1.5 D 10 PCS M8x1x1.5 D 10 PCS M9x1.25x1.5 D 5 PCS M9x1.5x1.5 D 5 PCS M10x1x1.5 D 5 PCS M10x1.25x1.5 D 5 PCS M10x1.5x1.5 D 5 PCS M11x1.25x1.5 D 5 PCS M11x1.5x1.5 D 5 PCS M12x1x1.5 D 5 PCS M12x1.25x1.5 D 5 PCS M12x1.5x1.5 D 5 PCS M12x1.75x1.5 D 5 PCS M14x1.25x1.5 D 5 PCS M14x1.5x1.5 D 5 PCS M14x2x1.5 D 5 PCS M16x1.5x1.5 D 5 PCS M18x1.5x1.5 D 5 PCS Пакет Листата : 120 x Тема Поправка Insert (внеси).

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа