.

.

Кертриџ Kingz (3 Парчиња) Компатибилен Лента 41708209 за употреба во Okidata Печатач 8480. Екстра Висок Принос 25 Милиони Карактери!

Кертриџ Kingz (3 Парчиња) Компатибилен Лента 41708209 за употреба во Okidata Печатач 8480. Екстра Висок Принос

DEN 1031.76
Достапност
Залиха

Кертриџ Kingz Okidata Компатибилен Лента Кертриџ 41708209 3 pack ..Екстра Висок Принос 25 Милиони Карактери!.Работи само како ОЕМ!Компатибилен; 41708209 Печатач Лента Кертриџ; Екстра Висок Принос 25 Милиони Карактери!.Заштедите Пари, Одличен Квалитет!Исто како ОЕМ..Само се Подобри Цени!!.Бидете паметни и да купам повеќе од еден кертриџ, така што секогаш ќе имате замена на рака секогаш кога вашиот печатач истекува на тонер.Направени од страна на еден од ТОП 3 резервни компании во Светот!Ние продаваме САМО Врвен Квалитет на Производите, бидејќи ние сакаме да се не само да се купи еден..ние сакаме да се повтори клиент!.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа