.

.

Bissell Febreze Густ Сообраќај Тепих Пена, Добивка, 22oz (Пакување од 4), 14399 & Woolite Тепих и Тапацир Почиста Дамка Смена, 4 Пакет - 83524, 12 Мл Секоја

Bissell Febreze Густ Сообраќај Тепих Пена, Добивка, 22oz (Пакување од 4), 14399 & Woolite Тепих и Тапацир Почиста

DEN 839.76
Достапност
Залиха

Производ 1 : Отстранување на повеќе нечистотија од правосмукалка сам!.Производ 1 : Штити тепих влакна против идните дамки.Производ 1 : Елиминира мирис заробени во вашиот тепих како домашно милениче, тутун и бавни готвење мириса.Производ 1 : Остава тепих мека без леплива остатоци.Производот 2 : 4x акција : чисти, се елиминира мирис, обесхрабри resoiling во истата Област, & refresh теписи.Производот 2 : Дамка лифт технологија : лифт и отстрани тешка пет дамки како урина, повраќање, кал и измет.Производот 2 : Патентиран мирис елиминација го неутрализира дури и најсилните пет мириси.Производот 2 : Прилог ткаенина безбедно четка.Стил : Пена + Смена.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа