.

.

Евро-Поими Двојно Hemstitch Игла -Големина 100 1/Pkg

Евро-Поими Двојно Hemstitch Игла -Големина 100 1/Pkg

DEN 233.52
Достапност
Залиха

Добар Квалитет материјал.Овој производ се користи за уметност и занает работа.Овој производ е произведен во Германија.Еден крило на игли и еден редовен игла на крст бар од една окното за декоративни шевови на лабаво ткаенини овој пакет содржи еден (1) големина 100 двојно игла увезени.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа