.

.

Dorman 926-779 Резервни Гуми Џек Справи/се Тркала Повлечи Клуч е Компатибилен со Изберете Ford Модели

Dorman 926-779 Резервни Гуми Џек Справи/се Тркала Повлечи Клуч е Компатибилен со Изберете Ford Модели

DEN 973.44
Достапност
Залиха

Идеална замена - ова резервни гуми џек се справи и повлечи клуч се совпаѓа со оригиналниот дел на одредени возила.Трајни изградба - направен од тешки, потрошни материјали и обложени со корозија-отпорни заврши.Економично решение - нуди оригинална опрема квалитетот на конкурентна цена.Квалитетот тестирани - овој дел е подложен на димензионални и материјал за тестирање за да се обезбеди квалитет одговара и долг животен век.Осигурете се вклопуваат - за да бидете сигурни дека овој дел одговара на вашиот точната возило, внесете ја вашата направи, модел и да се намали нивото во гаража алатка.Замена на оштетени или исчезнати резервни гуми џек се справи и воланот се повлечи клуч со оваа директна замена.Направен од тешки, издржливи материјали, оваа алатка е направен за да оригиналната опрема димензии и заврши за спречување корозија.Овој дел е компатибилна со следниве возила.Пред купување, внесете го вашето возило намали во гаража алатка за да се потврди fitment. [Ford F-250 Супер Должност : 2008, 2009, 2010, 2011, 2012, 2013, 2014, 2015, 2016] - [Ford F-350 Супер Должност : 2008, 2009, 2010, 2011, 2012, 2013, 2014, 2015, 2016] - [Ford F-450 Супер Должност : 2008, 2009, 2010, 2011, 2012, 2013, 2014, 2015, 2016] - [Ford F-550 Супер Должност : 2008, 2009, 2010, 2011, 2012, 2013, 2014, 2015, 2016].

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа