.

.

Вештачки Лаванда Цвеќиња 20 Снопови Отворено Лажни Цвеќиња за Домашна Декорација УВ Отпорни Не Исчезнат Faux Пластични Растенија Градинарски Тремот Отворено Décor

Вештачки Лаванда Цвеќиња 20 Снопови Отворено Лажни Цвеќиња за Домашна Декорација УВ Отпорни Не Исчезнат Faux Пластични

DEN 551.76
Достапност
Залиха

????ПАКЕТ се ВКЛУЧЕНИ - 20 Снопови на Вештачки Лаванда (5 Purple, 5 Бела, 5 Жолти, 5 Магента),убава и реални бараат????. ????Фантастични Оркестарот– Ова вештачки лаванда цвеќиња е наменета за надворешна декорација.Овие lifelike лаванда растенија даваат прекрасна шарм на вашата пред тремот, патио,walkway и градина; faux lavenders се совршени за на свадба декорација, родендени, празници, спомен-сајтови и DIY пракса ????????. ????Реална Faux Цвеќиња за Надворешна оркестарот - Ако немате зелена палец за градинарство тогаш овие пластични растенија за отворено се за вас!Можете да се меша нив до било кој начин сакате во flowerpot со вистински potting почвата.Или можете да се направи лажен виси planters со лажни растенија на отворено.Тогаш вие може дури да се добие пофалби на вашиот зелена палецот од вашите соседи кога ќе ги видите овие пластични цвеќиња на отворено.Бидејќи тоа е многу тешко да кажат дека тие се вештачки, освен ако не добиете многу блиску до!????????. ????Faux лаванда цвеќиња се во сезона на целата година околу и може да се spritzed со мириси за да се задржи вашиот дом мириса свежо.Плус, тие ќе трае бесконечно, и се многу ниски одржување, но се уште остануваат зашеметување, изгледа свежо како некогаш!????????. ????Радост Атмосфера - Лажни зеленило растенија се совршен дом, свадби, хотели, тераса, канцеларија, куќи за гости, градина, партии или други затворени надвор место декорација.Ние сме многу сигурни во квалитетот на нашите производи, па секоја нарачка доаѓа со нашите било која услуга.????❤️????.ВКЛУЧУВА : Еден пакет вклучува 20 гроздови на вештачки лаванда со вештачки цвеќиња.Секој букет има 5 флексибилни гранки.Секоја гранка има има 5 произлегува со лисја и цветови.ГОЛЕМИНА : Букет големина е 15" висок x 12" Широк.МАТЕРИЈАЛ : Пластични ИНСТРУКЦИИ : Постојат рачно изработени цветови со реални бараат.Секој пакет на лаванда дава изглед на вистинска, природни цвет со живописни бои.Уживајте во долготрајната убавината на lifelike лаванда, без да се грижите за сончева светлина, наводнување, градинарски или други одржување; овие faux lavenders се засекогаш свежи секаде каде што ќе изберете за да ги прикажете.АПЛИКАЦИИ : Внатрешна и надворешна Декорација - Дизајниран за мулти-функционални декорација како што се тремот, walkway, патио, и градина; вештачки lavenders, исто така, се совршен избор за дневна декорација, празници, свадби, birthday (роденден), специјални места, DIY проекти, итн.Препорачливо е да се чисти редовно, само избришете со сува крпа.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа