.

.

COWONE ТОЧКА 4.5Инчен LED Светла за Магла 4 1/2 инчи Магла Компатибилен со Мотоцикли Круг LED Спот Светлина Поминува Светилки

COWONE ТОЧКА 4.5Инчен LED Светла за Магла 4 1/2 инчи Магла Компатибилен со Мотоцикли Круг LED Спот Светлина Поминува

DEN 1383.84
Достапност
Залиха

Fitment - Одговара на било motorcycyles со 4.5" круг помошни напред светла. (2004 година и Претходните Модели со Лопата Конектор Ќе Треба да Адаптер.).ТОЧКА Одобрување - правната на патот, Водоотпорен, Животен Век 70000hrs ; обезбеди висока осветленост дифузен извор на светлина.Интензитетот на овој извор на светлина е да навлезат во густа магла и служи како потсетник за спротивниот возачот, зголемување на безбедноста.Истакнат класичен душата на вашиот Мотор - Најновите D-облик на проектор објектив дизајниран дозволува светлината да се фокусира на предната и страни на вашиот пат, 3,800 lumens на 6500 K Кул Бело LED Излез е совршен за осветлување до патот.Пакет вклучуваат и - Еден Пар на 4.5" Инчен Црна Кри Led Светла Точка Поминува Проектор Магла Светилка.Одлична По Service : ако нешто тргне наопаку со овие foglights фарови, Едноставно јавете COWONE ќе ви помогнеме.Така може да се чувствуваат сигурни купување со COWONE.Fitment : Компатибилен со Моделите со 4.5" Круг Помошни Напред Осветлување Електра Глајд Класичен FLHTC 2005 2009 2010 2011 2012 2013 Електра Глајд Класичен(ETI) FLHTC 2007 2008 Електра Глајд Класичен Инјектира FLHTC јас 2005 2006 Електра Глајд Стандард FLHT 2005 2006 2009 Електра Глајд Стандард(ETI) FLHT 2007 2008 Електра Глајд Стандард Инјектира FLHT јас 2005 2006 Електра Глајд Ултра Класик FLHTCU 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016 година Електра Глајд Ултра Класик(ETI) FLHTCU 2007 2008 Електра Глајд Ултра Класик Инјектира FLHTCU јас 2005 2006 Електра Глајд Ултра Класик Ниска FLHTCUL 2015 2016 година Електра Глајд Ултра Ограничен FLHTK 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016 година Електра Глајд Ултра Ниски Ограничена FLHTKL 2015 2016 година Роуд Кинг FLHR 2005 2006 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016 Роуд Кинг(EFI) FLHR 2007 2008 Роуд Кинг Класичен FLHRC 2007 2008 2009 2010 2011 2012 Роуд Кинг Класичен(EFI) FLHRC 2007 2008 Роуд Кинг Класичен Инјектира FLHRC јас 2005 2006 Роуд Кинг Обичај FLHRS 2005 2006 Роуд Кинг Обичај(EFI) FLHRS 2007 Роуд Кинг Обичај Инјектира FLHR јас 2005 2006 скримин игл Електра Глајд Ултра Класик FLHTCUSE 5 2010 скримин игл Електра Глајд Ултра Класик FLHTCUSE 8 2013 скримин игл Роуд Кинг (EFI) FLHRSE 5 2013 Три Глајд Ултра Класик FLHTCUTG 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016 година Сите модели со Оригинална Опрема или додаток Помошни Осветлување Колекции (освен '14-подоцна Туринг модели) Пакет се Вклучени : 2 ПАРЧИЊА 4.5 Инчен LED Полагање Светла за Магла.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа