.

.

1/8 Најлон Електрични Електромагнетниот Вентил 12V DC Нормално Затворен NBR

1/8 Најлон Електрични Електромагнетниот Вентил 12V DC Нормално Затворен NBR

DEN 539.76
Достапност
Залиха

U. S. Солидна вентил - индустриски одделение производи. 1/8" Најлон директни дејствува со NBR заптивка.ISO/CE. 1 година гаранција.Разноврсна, мали, одговорно, светлина и издржливи.U.S.Солидна нормално затворени (N/C) електрични електромагнетниот вентил е изградена со Најлон, инженеринг пластична тело, една осмина инчен (1/8") женски навој (NPT) конекции, и нитрилна гума (NBR) заптивки.Погодни за употреба со топла или ладна вода, гас, воздух, многу низок вискозитет течности (.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа