.

.

Moen YB2303BN Glyde Облека Кука, Брусен Никел

Moen YB2303BN Glyde Облека Кука, Брусен Никел

DEN 1855.20
Достапност
Залиха

Бранеа Никел Заврши.Добивка инсталација систем, вклучувајќи ги и образец со вграден-во ниво, ја поставите завртки за побрзо, посигурно монтажа.Сокриени Шраф За Монтирање.Координира со други Moen додатоци.Поддржани од страна на Moen е Ограничен Доживотна Гаранција.Боја : Брусен Никел без разлика Дали сте сопственикот на куќата во потрага за совршен transitionally стилизирана производи за вашата бања, или homebuilder бара да се прошири вашиот портфолио со стилски, но сепак прифатлива придонеси, Moen има одговор со нови Glyde бања колекција.На Glyde облека кука и координирање бања прибор доаѓаат во две различни бои, дозволувајќи им на пошироката дизајн опции за секоја бања реконструирам или refresh.Хром финиш е високо рефлективна за огледало–како изгледа дека работи со било кој стил на декорирање.Додека бранеа никел заврши носи топол поглед на нерѓосувачки да вашата бања.На Glyde облека кука нуди и издржливост и стил, додека истовремено правејќи инсталација бриз.Облека кука и остатокот од Glyde координирање бања прибор доаѓаат опремени со Профит Инсталација на Системот.Оваа три-чекор инсталација систем е најголем иновативен, едноставен начин да се качи бања додатоци.Дизајнот помага во намалување на инсталација време до една третина од таа на стандардните бања додатоци.Инсталацијата не е толку лесно како што е 1-2-3! Прво, со користење на зголемената дефиниција со изграден на ниво на ударна дупка или дупки неопходни за додатокот да се откажам.Второ, завртка во пред-прилог fastener.И три, притиснете пост се додека не се заклучи на своето место.Навистина тоа е толку едноставно!Дополнително, Moen ги отстрани потребата за поставување завртка.Купите за животот - Glyde облека кука бања додаток и Moen производи слично се произведени со користење на највисок квалитет на материјали за да се гарантира најдобри можни перформанси за животниот век на производот.Овој пакет е заштитена од Moens Ограничен Доживотна Гаранција дека државите, кои, Moen налози за оригиналниот потрошувачите набавувачот, за колку што оригиналниот потрошувачите набавувачот поседува нивниот дом (на Гарантниот Период за сопствениците на куќи), дека ова тапа ќе биде течење - и капе-бесплатно за време на нормална употреба и сите делови и завршува на овој тапа ќе бидат ослободени од дефекти во материјалот и производство на изработка. *Ако ова тапа треба да ги развие течење или капе во текот на Гарантниот Период, Moen ќе бесплатно обезбеди делови потребно да се стави на славина назад во добра работна состојба и ќе го замени бесплатно било дел или заврши, која докажува неисправни во материјал и производство на изработка, под нормални инсталирање, користење и услуга. *(Услови се применуваат.Љубезно ве молиме да ја посетите веб-сајт за повеќе информации).

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа