.

.

Coxreels P-NP-350 Азот пролет управувано ролна 3/8 x 50' 300 PSI со црево

Coxreels P-NP-350 Азот пролет управувано ролна 3/8 x 50' 300 PSI со црево

DEN 8770.80
Достапност
Залиха

Пролет-управувано контролирана-retraction азот црево ролна со 50' на 3/8" ID црево, погодни за употреба со азот гуми инфлацијата системи.Челичната конструкција за сила и издржливост. 1" цврст челик оска и подмачкано прецизни лежишта за непречено ротација.Максимална црево притисок оценка на 300 psi.Произведено во САД.COXREELS ПРОЛЕТТА НАЗАД ЦРЕВО РОЛНА ЗА АЗОТ : (P-NP-350) Coxreels Nitro-Pro Series пролет управувано црево репортажите се само азот црево репортажите посебно конструирани, тестирани и одобрени за употреба со азот гуми инфлацијата системи.Овие професионални одделение специјалност репортажите функција компактен простор за заштеда на големината и тешки конструкција за флексибилни инсталација и долго-траен перформанси.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа