.

.

Облека Крпа Кука Мат Црна и Златна, APLusee Нерѓосувачки Челик Еден Prong Грб Кука Бања, Кујна Гаража Дома Чување Круг Комунални Закачалка

Облека Крпа Кука Мат Црна и Златна, APLusee Нерѓосувачки Челик Еден Prong Грб Кука Бања, Кујна Гаража Дома Чување

DEN 262.80
Достапност
Залиха

ЕКО-ПРИЈАТЕЛСКИ КЛАСИЧЕН БОЈА, мат црна боја може да помине 48 часа на сол спреј тест, стигнат до извоз стандарди.НЕ исчезнат, дамка-доказ ефикасно да се решава отпечатоци од прсти и акумулација на прашина и масло.Елеганција, модерен стил во вашата бања, спална соба, тоалет и кујна, додава голема убавина и го намалува досадни чистење.ИСКЛУЧИТЕЛНА ЦИЛИНДРИЧНИ ИЗГЛЕД, елегантни површини, без остри рабови, безбедно виси bathrobe, бања пешкир, панталони и кошула, бански костуми perfect, палта, кеси, туш caddy или други работи.Убаво површини допир на нашата бања renovation.Net тежина : 0.21 lb (96g).БЕЗБЕДНОСТ ФУНКЦИОНАЛНА НОСИТЕЛОТ, држејќи дел од кука има 1-5/16"(34mm) висина, поддршка род има 1-5/16"(34mm) должина, може да се одржи, повеќе или други поголеми предмети безбедно, да се спречи објекти падне.Добро направени дизајн служи нашите современи апарати за домаќинство тела убаво.ПРАКТИЧЕН ПРОСТОР SAVER, одличен начин да се поддржува врата, ѕид или плакарот виси работи.Помага за оптимизирање на вашите искористен простор и ги прикажува видливите предмети.Обезбедува уредно и commodious место на семејството.Вкупната големина : L 1-7/8" x D 2-9/16" x H 2-1/4" (47.5 mm x 65mm x 57mm).ЕДНОСТАВНА ИНСТАЛАЦИЈА, комплетна монтажа хардвер вклучени за лесно да се инсталира.Завртки се скриени во чинија, им овозможува на куки приложување цврсто и не го уништи ѕидот изглед.Го прави вашиот ѕид околина се чисти, ја организира и го одликува со лесен чекор.Уникатен цилиндрични преглед, авангарда мода злато црн финиш, носи еден вид на сосема нов дизајн, водечки моден стил на живот.Ги исполни вашите различни складирање потреби, виси рака крпа, bathrobe, чанта, облека, приклучок за слушалки или други, сместување и отстранување елементи напор.Уникатен цилиндрични преглед, авангарда мода злато црн финиш, носи еден вид на сосема нов дизајн, водечки моден стил на живот.Ги исполни вашите различни складирање потреби, виси рака крпа, bathrobe, чанта, облека, приклучок за слушалки или други, сместување и отстранување елементи напор.Тоалетна Хартија Носителот Сродни Производи.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа