.

.

5GC50 Новиот HP Dell Леново Asus Toshiba Compaq Acer MSI Лаптоп Wlan Безжичен Wifi 802.11 n, Bluetooth 4.0 Картичка Atheros QCWB335 Мини PCi-e

5GC50 Новиот HP Dell Леново Asus Toshiba Compaq Acer MSI Лаптоп Wlan Безжичен Wifi 802.11 n, Bluetooth 4.0 Картичка

DEN 887.76
Достапност
Залиха

Безжичен Wi Fi 802.11 n.Bluetooth 4.0. Мини PCI-e картичка.Atheros. 5 GC50. Заменете го / Надградба на вашиот компјутерски систем со оваа вистински ОЕМ дел.Тип : Картичка за Дел Број : 5 GC50 Состојба : Нова Вклопува модел(s) : Лаптопи со Мини PCi-e слот Компатибилен дел број(s) : Забелешка : ве Молиме погледнете на сликата(s) и да се провери дел број за да бидете сигурни дека тоа е компатибилна со вашиот систем.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа