.

.

KANARS Виски Очила Сет од 6, Премија Кристал Бурбон Очила за Виски Snifter Ракија Рум Виски, Виски Подароци за Мажи Тато Сопруг Брат Возрасни Пиење Додатоци, 10 Мл

KANARS Виски Очила Сет од 6, Премија Кристал Бурбон Очила за Виски Snifter Ракија Рум Виски, Виски Подароци за

DEN 1079.76
Достапност
Залиха

ПРЕМИУМ КВАЛИТЕТ ДОВЕДЕ СЛОБОДНИ КРИСТАЛ - Оригинални висок квалитет кристално стакло, Дијамант-како детали за текстура и брилијантен рефракција, Искра најубаво во светлината!Оваа 10 мл lowball стакло нуди одлична чистота добра за бурбон,виски и виски.УНИКАТЕН И СТИЛСКИ - Одлична старомодни коктел чаша сет со безвременски дизајн.Не само чаша, но исто така и на дело.Ова виски гимнастик се вклопува без никаков напор во својата рака, го Користите за да го вкусат вашиот омилен бурбон или виски на карпите.УБАВО И GIFTABLE - На коктел-чаши се добро спакувани во презентација кутија што ги прави одлични за давање на подарок, исклучителна вредност и одличен подарок за било кој повод, совршен за свадба, Божиќ, Пензионирање, Housewarming, роденден и годишнината подароци.УНИКАТЕН ДОМОТ BARWARE КОЛЕКЦИЈА - Kanars стакло е совршен пример за обезбедување на заложбата за создавање безвременски подароци со непоминлива убавина, квалитет и вредност.Мешање старомодна дизајн со современите допира, подобрување на вашиот дом, бар вкус со оваа вредност спакувани исклучителна виски стакло во собата.ВАШЕТО ЗАДОВОЛСТВО ЗАГАРАНТИРАНА - Нашиот бренд вредности за Квалитет, Доверба и Интегритет, задоволството на Клиентите е секогаш биле наш врвен приоритет, сите наши производи се со 100% гаранција за квалитет.Ние гарантираме за 30 дена за враќање на пари и бесплатен замена, професионални по продажба на услуги во рок од 24 часа.Нашите карактеристични линии вклучуваат кристален и стакло се движи вклучувајќи stemware, tumblers, вазни и giftware кои се дизајнирани за да го подобрат било амбиент.Во текот на годините, Својот висок квалитет, исклучителна изработка, естетика и иновативен дизајн донесе постојано расте признавање на KANARS Кристал.Инвестиции во KANARS Кристал е една кои ќе продолжат да уживаат за годините што доаѓаат!.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа