.

.

Reelcraft DP5835 OLP Тешки Компактен Двојна Пиедестал Црево Ролна, 1/2 x 35', 300 Psi, Воздух/Вода Црево Вклучени

Reelcraft DP5835 OLP Тешки Компактен Двојна Пиедестал Црево Ролна, 1/2 x 35', 300 Psi, Воздух/Вода Црево Вклучени

DEN 861.60
Достапност
Залиха

Челик водич рака и двоен пиедестал база се печат со ребра и gussets за да се обезбеди максимална сила и најсветлите можно тежина.Целосен тек на вртливата комбинира највисокиот степен на печат дизајн и материјали со имајќи области за да се обезбеди максимална оператор на живот.Declutching арбор, практично се елиминира можноста за пролет штета поради обратна ликвидација.Висок квалитет на пролет челик е да се користи и услови за да се обезбеди не постојат несовршености нуди максимална услуга живот.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа