.

.

BioSilk Здравје+Грижа 3pc за Полнење да се вклучат Антибактериски Рака Сапун 12 Fl Унца, Навлажнувачки Рака Sanitizer, 12 Fl Унца и Антибактериски Рака & Лосион за Тело (BSK1043A)

BioSilk Здравје+Грижа 3pc за Полнење да се вклучат Антибактериски Рака Сапун 12 Fl Унца, Навлажнувачки Рака Sanitizer,

DEN 198.00
Достапност
Залиха

Комплет вклучува 3 шишиња на 12 fl мл : . (1) секој Bio Silk Здравје+Грижа Антибактериски Рака Сапун 12 fl мл. (1) секој Biosilk Здравје+Грижа Навлажнувачки Рака Sanitizer 12 fl мл. (1) секој Biosilk Здравје+Грижа Рака & Лосион за Тело 12 fl мл.Bio Silk Здравје + Грижа 3pc комплет содржи сите што ви треба за чиста, мека еластична рацете и нозете.Совршен подарок за семејството, колеги и професори.Миризливи со лаванда и Алое Вера за мека кожа.Антибактериски својства убие 99.9% од бактериите и бактерии.Во текот на 92% природни производи Ви помогне да се чувствувате добро за она што ќе се стави на вашата кожа.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа