.

.

TruActive Премиум Велосипед Телефон Планината Носителот, Мотоцикл Телефон Планината, 6 Боја Бендови Вклучени, Cell Phone Држач за Велосипеди – Универзална Било кој Телефон

TruActive Премиум Велосипед Телефон Планината Носителот, Мотоцикл Телефон Планината, 6 Боја Бендови Вклучени, Cell

DEN 383.76
Достапност
Залиха

✅ За РАЗЛИКА од PHONE ДРЖАЧ ЗА ВЕЛОСИПЕД МОДЕЛИ КОИ ШТРАКААТ ЛАБАВА И ПАДНЕ за ВРЕМЕ на ВАШИОТ ВОЗЕЊЕ, Tru Active е Велосипед пет тестираат сите на костец достапни и дизајниран најдобри!!Контрола оди на целиот пат низ handlebar со сигурност баласт за да се спречи било гребење и останува во место!!. ✔️УНИВЕРЗАЛНА FIT – СЕ КОРИСТИ СО БИЛО КОЈ МОБИЛЕН ТЕЛЕФОН & HANDLEBAR!. - Велосипед, Мотор, Велосипед, Мотор, Планински Велосипед, АТВ, Шетач, Опрема за Вежбање handlebars – доаѓа со 2 гром големини да се обезбеди сигурен одговара за 0.55" (13.97 mm) да 1.26" (32-милиметри) дијаметар или обемот на 1.72" (43.7 mm) да 3.96" (100.58 mm) handlebars!. - Сигурно држење на моќта за било кој телефон или случај со екран со големина од 4.0"-6.7". - Максимална телефон дебелина на 0.71" (1.8 cm или 18mm) - Вклучувајќи Поп-Socket!. ✔️ Компатибилен со i Phone, Samsung, Google, Sony, Huawei, LG, итн.било кој мобилен телефон со екран со големина од 4.0" - 6.7". - Максимална телефон дебелина на 0.71" (1.8 cm или 18mm) - Вклучувајќи Поп-Socket!.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа