.

.

3M MMM6542 36mm x 55m Хајленд Маскирање Лента 2727

3M MMM6542 36mm x 55m Хајленд Маскирање Лента 2727

DEN 993.60
Достапност
Залиха

Автомобилска refinish маскирање лента дизајниран со избалансиран конструкција за доследно се развивам, conformability и лесен за употреба.Карактеристики и Предности : автомобилска refinish маскирање лента дизајниран со избалансиран конструкција за доследно се развивам, conformability и лесен за употреба .

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа