.

.

Дома Essentials Соларни 17oz Кулер Стакло, Поставени на 4

Дома Essentials Соларни 17oz Кулер Стакло, Поставени на 4

DEN 489.36
Достапност
Залиха

Тој Соларни/Ореол 17 Oz Кулер Сет од 4. Дома Essentia.Модел : 898 Соларни.Материјал : Hiball Сет од 4. Тежина : 6.95 Lbs.Земја На Потекло : Бугарија.Материјал : Glass Made во Bulgaria Capacity : 17 оз.Грижа Инструкции : Машина За Миење Садови-Безбедно.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа