.

.

ЕКИПАЖОТ Тоалетот Кат & Површината SC Не-Киселина за Дезинфекција Почиста, Професионални Бања Дезодорант со SmartDose Фармацевт, Свеж Мирис, се Концентрира, 1.4-Литарски,10

ЕКИПАЖОТ Тоалетот Кат & Површината SC Не-Киселина за Дезинфекција Почиста, Професионални Бања Дезодорант со SmartDose

DEN 1852.80
Достапност
Залиха

Се користи во и надвор од бањата да се исчисти и disinfect различни тешко nonporous површини.Убива ХИВ-1, Staphylococcus aureus, Салмонела choleraesuis, E. coli, MRSA, VRE и други микроорганизми.Обезбедува широк спектар на ефикасноста против заедничка бања microoragnisms.Без плакнење потребни за не-контакт со храна површини.Се применуваат од страна на четка и кофа, предизвика sprayer или сунѓер.Deodorizes како што disinfects.Свеж мирис.Не-киселина тоалетот за дезинфекција почиста.Чисти, disinfects и deodorizes во еден лесен чекор.Се препорачува за тешко, nonporous, перат површини во и надвор од тоалетот.Користи Екипажот свеж мирис, да се задржи во согласност со повеќето членови на Екипажот тоалетот производи.Зелена боја со свеж мирис.Се користи во и надвор од бањата да се исчисти и disinfect различни тешко nonporous површини.Се применуваат од страна на четка и кофа, предизвика sprayer или сунѓер.ЕПА Регистрирани 1839-169-70627. Ултра концентрирани.Smart Dose фармацевт автоматски се топи производ да рефил спреј шишиња или пополни четка кофа без мерење.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа