.

.

KRX Линк Компатибилен Кабел за Oculus Потрагата 2 20ft, Брзо Charing & PC за Пренос на Податоци, USB C 3.2 Gen1 Кабел за VR Слушалки и PC Игри

KRX Линк Компатибилен Кабел за Oculus Потрагата 2 20ft, Брзо Charing & PC за Пренос на Податоци, USB C 3.2 Gen1

DEN 791.76
Достапност
Залиха

Компатибилен за Oculus Потрагата 2 : KRX линк кабел има совршен компатибилност за oculus потрагата 2, па можете да уживате во вашите игри време среќно.Ви даваат повеќе избор : Постојат три должини на линкот кабли за вас да се избере.Изберете вистинскиот според вашите потреби.Висока-брзина на пренос & Брзо Полнење : На 3А тековната ви овозможува да ја полните брзо додека играте, одржувањето стабилна и висока-брзина на пренос на податоци.USB-C кабел верзија : KRX USB-C кабел компатибилен со usb 3.0/3.1 gen1/3.2 gen1. 90 степени агол метал главата дизајн : 90-степен USB C дизајн го прави стабилни и не е лесно да се оштетат кога играње.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа