.

.

GLI 5-amp Литиум-јонска Батерија Полнач – за 12 Volt Длабоко Циклус на Полнење Батерии како што се за Морски Батерии, Trolling Мотори, RV, Off-Grid и Соларни – Вклучува Кабли

GLI 5-amp Литиум-јонска Батерија Полнач – за 12 Volt Длабоко Циклус на Полнење Батерии како што се за Морски Батерии,

DEN 957.84
Достапност
Залиха

✔ LED МОЌ & ПОЛНЕЊЕ ИНДИКАТОРИ.. правејќи го лесно и безбедно да ја полните вашата длабоко циклус на морските батеријата или слично. ✔ ВКЛУЧУВА КАБЛИ и ВРСКИ.. можете да ја користите оваа литиум-јонска батерија полнач право надвор од кутијата. ✔ ЦЕЛОСНО АВТОМАТСКИ SMART ПОЛНЕЊЕ.. запира автоматски кога батеријата е целосно наполнета и укажува на моменталното ниво на испуштање. ✔ IP65 водоотпорен.. вклучувајќи ги и мулти-ниво на заштита од преоптоварување и обратна поларитетот значењето оваа батерија, полнач е високо-сигурен, ефикасен и безбеден. ✔ ПЛОВИ, TRICKLE БЕСПЛАТНО, ИЛИ самостојна БАТЕРИЈАТА ОДРЖУВАЧОТ.. идеален за морски, rv, autos и камиони, мотоцикли и ATV со литиум-јон батерии.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа