.

.

ROCCS 18-20 Тесла Модел 3 Кал Клапи Поздравниот Чувари Фендер, Вклучени Дополнителни Шрафцигер Алатка, Сет од 4 (Светла Карбонски Влакна)

ROCCS 18-20 Тесла Модел 3 Кал Клапи Поздравниот Чувари Фендер, Вклучени Дополнителни Шрафцигер Алатка, Сет од 4

DEN 713.04
Достапност
Залиха

Сет за во Автомобил Кал Клапи Поздравниот Guard Фендер за Тесла Модел 3 Надворешноста Фендер Додатоци.Заштити се наслика и да се спречи вратоврска род топката од rusting.Блок дожд, снег, кал, песок, чакал и сол, додадете заштита на вашиот автомобил и да се намали нечистотија.Високо квалитетни пластични и лесно да се инсталира, да го поправи со завртки директно.Пакетот вклучува : 4 парчиња кал клапи со потребните завртки.Секој ред доаѓа со 1pc екстра шрафцигер.Ако се водат за исчезнати додатоци или производ проблем, ве молиме контактирајте со нас, прво, дека ние може да им помогне на вас во времето.Отстранете ги шрафовите и чисти поздравниот гарда.Усогласат со завртка дупка, бидете сигурни дека дупките се соодветни.Некои возила немаат дупки, и треба да биде drilled.Заостри завртки и заврши инсталацијата.ROCCS 4 PCS Пред Задните Автомобил Фендер Guard Авто Кал Клапи Поздравниот Светла Карбонски Влакна Стража со Завртки за Тесла модел 3. Силна Жилавост.Издржливи Карбонски Влакна материјал, Носат отпорни, Анти судир, Не е лесно да се деформирани.Оригиналниот Автомобил Мувла.Оригиналниот автомобил дизајн, во Близина одговара по инсталацијата.Едноставен Дизајн.Резерва завртка дупки за лесна инсталација и демонтажа.Пакетот Вклучува. 4 Парчиња кал клапи (2 Парчиња front L/R + 2 Парчиња Задните L/R). 1 Сет потребно завртки.Понекогаш, мали камења, остатоци и кал од патот ќе влијае на екстериерот и предизвикуваат корозија на вашиот Тесла Модел 3. Оваа Кал Чувари лесно да го инсталирате, погодно да се отстрани, што се применува за Тесла Модел 3. Оваа Кал Чувари можат да ја намалат вредноста на вашето возило и detracts од својот изглед.Подобрување на вашиот Тесла надворешноста заврши.Оваа Кал Чувари можат да имаат заштита на долниот дел од вашиот Модел 3 од песок, кал, снег и други остатоци на вашиот тркала фрлаат наоколу.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа