.

.

EBL 8-Bay Батерија Полнач на АА ААА NIMH NICD Батерија Батерии & 20 Брои АА Акумулатори 1100mAh

EBL 8-Bay Батерија Полнач на АА ААА NIMH NICD Батерија Батерии & 20 Брои АА Акумулатори 1100mAh

DEN 647.76
Достапност
Залиха

Напредни оган-доказ материјал беше apdoted на овој EBL C808 полначот - слободно се работи за 2/4/6/8 АА/AAA Ni-МЗ/Ni-Cd акумулатори.Користење -∆V интелектуална cut-off полнење метод, автоматски се сврти кон trickle бесплатно, спречување на батерии од текот-напон, над-струја или во текот-топлина.Висок Капацитет & Долготрајни Време : 1100m Ah Висок Капацитет АА Полнење Батерии може да ви даде повеќе време за да работи со соларни градинарски светлина и тоа може да го замени 600m Ah, 800m Ah, итн Ni Cd АА клетки батеријата.Одговара на Вашиот Уред Совршено : идеален за соларен погон градина светла, уредување светла, тревник светла, итн.замени ги сите алкални батерии за еднократна употреба напојување за вашиот ТВ remotes, безжичен глушец и тастатура, игри контролори, РК remotes и други.Добри Перформанси : Многу подобро висока температура перформанси од друг вид батерии, може да се користи во -4℉ да 140℉, Тие можат да бидат обвинети од сонцето, дури и во снег.EBL 8-Bay Батерија Полнач на АА ААА NIMH NICD Батерија Batteries Can и полнење АА и ААА Ni-МЗ Ni-Cd полнење батерии(не се наплаќаат алкални или Литиум батерии) EBL АА Акумулатори Соларни Светилки Батеријата 20 Пакети, 1100m Ah Високи Перформанси Ni-CD Батеријата Батеријата String Светла, ТВ Remotes, Безжични Mouses, Радио, Flashlight Package се вклучени : 1 x EBL 808 батеријата charger1 x корисникот manual1 x AC cable20 X АА 1100m Ah батерија Ni-Cd batteries5 X Батеријата Случај.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа