.

.

Reelcraft RT425-OLP Медиум Должност Пролет Стигнале Ролна, 1/4 x 25', 300 Psi, Воздух/Вода Црево Вклучени

Reelcraft RT425-OLP Медиум Должност Пролет Стигнале Ролна, 1/4 x 25', 300 Psi, Воздух/Вода Црево Вклучени

DEN 2303.76
Достапност
Залиха

Засилен челик водич на раката и базата се печат со ребра и gussets за да се обезбеди максимална сила и најсветлите можно тежина.Целосен тек на вртливата комбинира највисокиот степен на печат дизајн и материјали со имајќи области за да се обезбеди максимална оператор на живот.Declutching арбор елиминира обратна пролет ликвидација, и torsions latch пролет, речиси е нераскинлива.Висок квалитет на пролет челик е да се користи и услови за да се обезбеди не постојат несовршености нуди максимална услуга живот.Поединечно прав обложени компоненти, заедно со мешавината гајтанот нуди максимална заштита од предвремено корозија.Reelcraft - RT425-OLP економичен избор за медиум должност, полесна тежина, пролет стигнале црево ролна за апликации кои се помалку тешки, но сепак бара производ, кој може да издржи индустриска и комерцијална употреба.Индустрискиот-одделение вози пролет е заштитена од животната средина во полипропилен гајтанот за подолг живот.Водич рака се прилагодува на седум позиции.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа