.

.

50Pc за Еднократна употреба Face_Masks за Возрасни,4-Ply Флорални Дише Face_Masks за Еднократна употреба Со Дизајн за Жените на Отворено Партија Подарок

50Pc за Еднократна употреба Face_Masks за Возрасни,4-Ply Флорални Дише Face_Masks за Еднократна употреба Со Дизајн

DEN 599.76
Достапност
Залиха

100% Памук.Направени во САД или Увезуваат.Еластична затворање.За еднократна употреба. ????Висок Степен на Adult_Mask : Внимателно избрани врвен квалитет памук, меки и удобни, еластична уво циклуси, долгорочно носи нема да влијае на ушите. ????4-Слој Не-плетени Ткаенини : Содржи 2 слоеви на meltblown ткаенини, што е подобро отколку обичните три-слој face_masks.Тоа е подобро за одбрана ефект, не е во допир со вода, има дизајн и употреба во еден, и е лесно да дишат без да се грижите. ????3 D Три-Димензионални Одговара Дизајн : Ергономски нова 3 D риба во облик на/врба во облик на три пати дизајн, кој може да обезбеди построги и побезбедно собере околу носот, образите и брадата, додека оставајќи доволно простор за уста дојде да дишат и да разговараат. ????Исклучителна Печатење Шема : Внимателно да ги одберете најпопуларните печатење на обрасци за да одговараат на вашите убави и згодни совршено, без разлика дали тоа е отворено партии, собири, кампус, шопинг и др., тоа е вашиот најдобар придружник. ????По-Продажбата на Услугата : Не е важно во што е проблемот, можете да не контактирате преку е-маил и ние ќе ви одговори во рок од 24 часа и решавање на секоја цел проблеми во време. ꕥIn однос на избор на материјали, ние ги користиме на највисок степен на памук, усвојување на cutting-edge технологија на производство, и целосно автоматизирано производство работилница за производство на овој печатени face_mask.⁎⁎⁎⁎ꕥ3 D all-inclusive дизајн, прилагодлив носот клип, еластична уво јамка, четири-слој не-плетени ткаенини.Во пресрет на сите ваши потреби.⁎⁎⁎⁎ꕥTwo-слој meltblown не-плетени ткаенини со ефективна стапка од над 95%.За еднократна употреба, тоа е не се препорачува да се користи за повеќе од 48 часа.⁎⁎⁎⁎ꕥWith внимателно дизајнирани отпечатоци, можете да одговара на сите видови на фустани по волја.Вие сте убава глетка на улица или во море.⁎⁎⁎⁎ꕥUsed во разни прилики, појавување помеѓу парови, целото семејство или тим употреба.Да си среќен, нека вашето семејство остатокот увери, и ги споделите со вашите пријатели пофалби.Без разлика дали тоа е денот на Благодарноста или Божик, може да се даде како подарок за вашите пријатели и семејството, покажува грижа за вашето семејство и пријатели.⁎⁎⁎⁎ꕥFollowing принципот дека клиентот е Бог, на секој проблем, колку што ќе не контактирате преку е-маил, ние дефинитивно ќе бидат во можност да ви даде задоволително решение.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа