.

.

Црна И Бела Drawstring Торба Назад Ретро Позадина Едноставна Текстура Мода Печатење Спортски Сали Торба Јога Торба

Црна И Бела Drawstring Торба Назад Ретро Позадина Едноставна Текстура Мода Печатење Спортски Сали Торба Јога Торба

DEN 359.76
Достапност
Залиха

[Дизајн опис] Полна-ширина двострано печатење. [Производ перформанси] На drawstring дизајн на оваа торба е многу погодно да се отвораат и затвораат.Лесно може да се земе на интерни предмети без да се грижиш за губење на предмети.Тоа е многу погодно.Можете исто така да ја определите должината на рамо, рака слободно.Само врзуваат на јазол под јаже.Фиксно црна полиестер платно на грбот додава чувство на модата да контраст. [Упатство за употреба] Двата краја на drawstring се дизајнирани со drawstrings, и џебовите се заострија на двата краја на drawstring.Тоа може да биде укината или свиткан кога не е во употреба, и зема многу малку простор кога се преклопени. [Применливи сценарија] Тоа може да се користи како фитнес ранец или schoolbag, која е многу погодна за спорт, фитнес, јога, патувања, итн. [Применливи луѓе] Погоден за повеќето деца и возрасни.Може да се користи како подарок, соодветен за секоја прилика да се покаже личност. [Производ перформанси] На drawstring дизајн на оваа торба е многу погодно да се отвораат и затвораат.Лесно може да се земе на интерни предмети без да се грижиш за губење на предмети.Тоа е многу погодно.Можете исто така да ја определите должината на рамо, рака слободно.Само врзуваат на јазол под јаже.Фиксно црна полиестер платно на грбот додава чувство на модата да контраст.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа