.

.

JOAIFO Женска Црна Леопард Печати Drawstring Ранец Кеси String Торба или Салата Патуваат Училиште Плажа и Водоотпорен Шминка Торба Сет од 2

JOAIFO Женска Црна Леопард Печати Drawstring Ранец Кеси String Торба или Салата Патуваат Училиште Плажа и Водоотпорен

DEN 311.76
Достапност
Залиха

Пакет : Вклучуваат 1*салата drawstring торба и 1* козметички торба,2 парчиња во собата.Големина : Drawstring торба-13.39"(W)*16.14 и делови"(H)/41*34 cm.Козметичката торба-8.46(L)"x2.56(W)"х5.71"(H)/21.5*14.5*6.5 cm.Материјал : Drawstring торба-изработени од мек, полиестер ткаенини,со прилагодливи дебели рамо ремени,лесно да се мијат и се свитка,издржливи.Козметичката торба-направени на СТП кожа со отстранлив wristlet,мода и издржливи.Функција : Преносни и лесни drawstring торба,носат-за слободен вашите раце.Совршен за салата,спорт,јога,патување,кампување,планинарење,обука и повеќе.Голем Капацитет козметички торба,лесно се носат козметика, шминка алатки како кармин,сенка за очи и др.Уникатен Дизајн : различни модели и стилови за да го изберете.леопард,сончоглед, цветни,3 D животни,вратоврска боја,boho,етничка племенски,mandala,хавајски стил и др.Не можете да користите само себе, туку, исто така, им даде на тоа како подарок за другите.Функција : Drawstring Торба : -Големина : 13.39"(W)*16.14 и делови"(H)/41*34 cm. -Материјал : изработени од мек, полиестер ткаенини,со прилагодливи дебели рамо ремени. -Совршени за фитнес,спорт,јога,патување,кампување,планинарење,обука и повеќе,носејќи вашата дневна essentials.Козметички торба : -Големина : 8.46(L)"x2.56(W)"х5.71"(H)/21.5*14.5*6.5 cm. -Материјал : Направен од СТП кожа,издржлив,лесен и практичен. -Голем Капацитет : лесно се носат козметика, шминка алатки како кармин,сенка за очи и др.Напомена : -ве Молиме имајте во предвид мало боја разлика треба да биде прифатлив поради светлината и вашиот компјутерски екран. -Со оглед на големината погоре се мери со рака,ве молиме овозможи 1-2cm се разликува поради прирачник за мерење. -Ако постои посебен мирис кога ќе примите нова торба, ве молиме ставете ја во вентилирани место и вклучете го, и мирисот ќе прахосвам во кратко време.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа