.

.

LKTBJEMFY Пиратски Черепот Drawstring Ранец, Торба Спорт Салата Пешачење Јога Пливање Патување Плажа Sackpack за Жени Мажи

LKTBJEMFY Пиратски Черепот Drawstring Ранец, Торба Спорт Салата Пешачење Јога Пливање Патување Плажа Sackpack за

DEN 1250.40
Достапност
Залиха

Големина : Мерки за прибл.42 см/16 инчи во должина и 36 см/14.2 инчи во ширина, погоден за повеќето возрасни лица, тинејџери, ученици и деца.Материјал : Направен од високо-густина полиестер платно и издржливи плетенка drawstring.Голем капацитет,лесни & модерен тренинг на салата вреќи.Уникатен Дизајн : Убава печати, drawstring дизајн се лесно да се прилагоди така да може едноставно отворање и затворање на кесата, избегнувајте Предмети Изгубени.На задната страна е солидна црна, отпорни на нечистотија, црна контраст со други бои, со уникатна смисла за мода.Погоден за различни прилики : Тоа е совршен за салата, спорт, јога, танц, патување, носат-на багажот, кампување, планинарење, тимска работа, обука и многу повеќе!Исто така, веројатно може да се украсуваат на тоа, одличен подарок за роденден и празници и за членови на вашето семејство и пријатели.Гаранција од Префинетост-Продавница : 5-ѕвезда гаранција, 30-ден полн со наплата на гаранција.Ако поради некоја причина не сте задоволни со нашите производи, ве молиме да бидат слободни да контакт.Ние ќе размена на тоа или да ви даде целосна наплата.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа