.

.

Црна Мачка Печати Кул Животни Drawstring Кеси String Ранец Салата Спортска Торба Cinch Вреќа за Жени, Мажи, Тинејџери

Црна Мачка Печати Кул Животни Drawstring Кеси String Ранец Салата Спортска Торба Cinch Вреќа за Жени, Мажи, Тинејџери

DEN 215.76
Достапност
Залиха

Материјал : Ова drawstring ранец е изработен од полиестер, и ткаенина е издржлив.Димензии : Висина : 16.1 инчен, ширина 13.4 инч.На drawstring печат е лесно да пристапите и да ја отвори, што ќе ви овозможи да брзо да се стави или да извади предмети, што е многу лесен и брз.Капацитет : На drawstring ранец може да се одржи на вашиот пенкала, шишиња со вода, облека, чадори, канцелариски материјал и носат вашите дневни потреби добро.Лесен и Пренослив : На drawstring торба е лесен во тежина, лесно да се носат, и може да се здипли во мали димензии.Вреќа со модерен шеми и цртежи, тоа е совршен подарок за семејство и пријатели за родендените и празниците.Примена : Ова drawstring слободно ранец е многу погодна за активности на отворено, спортски сали, училишта, спортски, јога, патување, и кампување.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа