.

.

LKTBJEMFY Јин Јанг Црно и Бело Drawstring Ранец, Торба Спорт Салата Пешачење Јога Пливање Патување Плажа Sackpack за Жени Мажи

LKTBJEMFY Јин Јанг Црно и Бело Drawstring Ранец, Торба Спорт Салата Пешачење Јога Пливање Патување Плажа Sackpack

DEN 2049.60
Достапност
Залиха

Големина : Мерки за прибл.42 см/16 инчи во должина и 36 см/14.2 инчи во ширина, погоден за повеќето возрасни лица, тинејџери, ученици и деца.Материјал : Направен од високо-густина полиестер платно и издржливи плетенка drawstring.Голем капацитет,лесни & модерен тренинг на салата вреќи.Уникатен Дизајн : Убава печати, drawstring дизајн се лесно да се прилагоди така да може едноставно отворање и затворање на кесата, избегнувајте Предмети Изгубени.На задната страна е солидна црна, отпорни на нечистотија, црна контраст со други бои, со уникатна смисла за мода.Погоден за различни прилики : Тоа е совршен за салата, спорт, јога, танц, патување, носат-на багажот, кампување, планинарење, тимска работа, обука и многу повеќе!Исто така, веројатно може да се украсуваат на тоа, одличен подарок за роденден и празници и за членови на вашето семејство и пријатели.Гаранција од Префинетост-Продавница : 5-ѕвезда гаранција, 30-ден полн со наплата на гаранција.Ако поради некоја причина не сте задоволни со нашите производи, ве молиме да бидат слободни да контакт.Ние ќе размена на тоа или да ви даде целосна наплата.Дали сте во потрага за некои кеси што може да ви помогне да ги организирате вашите работи добро, слободни раце, намалување на рамото оптоварување додека супер лесен за употреба?На drawstring ранец кеси се во право оние за вас тука.Нашите drawstring кеси е мултифункционален водоотпорен ранец погодни за пливање, спортски, фитнес, пешачење, велосипедизам, патуваат, mountaineering, кампување, во текот на ноќта, одмор, јога, работи, шопинг, на партиите, Итн.Инструкции : 1. Поради Светлина И Други Причини, Не Може Да Биде Мало Боја Разлика.2. Машина Перат : на Drawstring Ранци Се Машина Перат, Препорачуваме Благ Детергент и Висат да се Исуши!3.Ние Обезбеди Нова Мода И Мулти-функција Drawstring Салата Вреќа Вреќа За Вас!Drawstring Ранец Може Да Се Направи Имате Среќен Пат!Кликнете На "Додади Во Кошничка" И Сопственик Тоа Сега!Напомена : ве Молиме овозможи 1-3cm (0.4-1.18") разликата се должи на прирачник за мерење и мали варијации на боите за различни екранот поставување.Ви благодариме за вашето разбирање, убав ден!Можете да изберете производи со слики, ве молиме имајте на ум дека прилагодено производи не се returnable.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа