.

.

Drawstring Торба За Мажи & Жени Хавајски Танчери Салата Ранец Лесни Daypack Торба Со Патент

Drawstring Торба За Мажи & Жени Хавајски Танчери Салата Ранец Лесни Daypack Торба Со Патент

DEN 359.76
Достапност
Залиха

【Drawstring торба големина】18 x 15.3 инчи/46 x 39 см (висина х ширина). 【Ранец структура】главен џеб, мал патент виси џеб внатре, и голем патент patch џеб на предната страна од кесата, обезбедување со голем капацитет простор за складирање. 【Drawstring дизајн】На drawstring рамо, рака дизајн е усвоен, а должината на рамо, рака може да се прилагоди за да се олесни брзо складирање на предмети и лесно отстранување. 【Висок квалитет】Направен од вода-отвратителен полиестер влакна, силен и издржлив, лесен, лесно да се свитка, многу погодна за секој внатрешен или активности на отворено. 【Флексибилност】се користи како дневен ранец, спортска торба, спортска торба, јога торба, чевли торба, гимнастика торба, пливање торба, патна торба, плажа торба.Перење метод; погодни за машина за миење или миење на рацете, користете благ детергент сам, без белење, ниска тапан сувост, без пеглање.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа