.

.

Dremagia Салата Drawstring Кеси Пакет Сини Аква Цвет String Rucksack Tote за Девојки Жените Тинејџерите Отворено Патување Cinch Отпуштите

Dremagia Салата Drawstring Кеси Пакет Сини Аква Цвет String Rucksack Tote за Девојки Жените Тинејџерите Отворено

DEN 191.76
Достапност
Залиха

【МАТЕРИЈАЛ】Направени од полиестер,лесни и издржливи,лесно да се мијат и се свитка,дише,не-токсични и удобно. 【ГОЛЕМИНА】34 CM X 41 CM(13.39" X 16.14 И ДЕЛОВИ"). 【КАПАЦИТЕТ】Умерена простор,погоден за чување на паметен телефон,паричник,Крпа,вода,Т-маица,моливи,лаптоп,очила,копчиња,шминка,итн. 【МУЛТИ-ЦЕЛИ】Одговара за видови на повик отворен повод и различни активности,вклучувајќи салата,училиште,плажа,пливање,јога,танц,патуваат,кампување,шопинг,пешачење,обука,трчање,итн,тоа е убаво функционална ранец, кој е, исто така, може да биде добар подарок за деца и пријатели. 【УНИКАТЕН ДИЗАЈН】Drawstring затворање дизајн,2 ремени секоја страна,меки и цврсти,погодно да го отворите и затворите;симпатична висок квалитет на 3d печатење ,Истата шема на двете страни,ние исто така, обезбеди кориснички сервис,ве молиме контактирајте со нас да се направи уникатен и personliszed слики за вас.DREMAGIA Салата Drawstring Торби *Лесни drawstring кеси па тоа е лесно да се извади тоа на секаде,и се, исто така, издржливи cinch кеси со меки и цврсти ремени *Personized и модерен дизајн,имаме многу симпатична и популарен модел производи,вклучувајќи ги и мрзливост,сончоглед,коњ,alpaca и така натаму, добредојдовте да контактирате со нас за да се прилагоди на вашите слики и да стане вашиот уникатен Cinch ранец. *Може да се земе тоа да било неформални прилики и места,вклучувајќи ја и салата,канцеларија,спортски,туристички,центар,итн. *Само еден џеб,Совршен за ставање во вашиот телефон,тетратки,очила за сонце,вода,шминка,итн. *Голема мал подарок за вашите пријатели,своите деца и роднини Забелешка : 1.Сите димензии се мери со рака, може да има 2-3 cm отстапување; 2.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ви благодариме. *Ние сме посветени на обезбедување на секој клиент со највисок стандард на услуги на клиентите.Ви благодариме!.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа