.

.

Кокос Дрво Drawstring Торби за Спорт Салата Ранец Лесни String Торба за Жени

Кокос Дрво Drawstring Торби за Спорт Салата Ранец Лесни String Торба за Жени

DEN 215.76
Достапност
Залиха

Материјал : Ова drawstring ранец е изработен од полиестер, и ткаенина е издржлив.Димензии : Висина : 16.1 инчен, ширина 13.4 инч.На drawstring печат е лесно да пристапите и да ја отвори, што ќе ви овозможи да брзо да се стави или да извади предмети, што е многу лесен и брз.Капацитет : На drawstring ранец може да се одржи на вашиот пенкала, шишиња со вода, облека, чадори, канцелариски материјал и носат вашите дневни потреби добро.Исклучителна Обрасци : Постојат симпатична цртан филм животински печати на вреќа, постојат многу животински дезени, ќе имате повеќе избор.Примена : Ова drawstring слободно ранец е многу погодна за активности на отворено, спортски сали, училишта, спортски, јога, патување, и кампување.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа