.

.

Салата Drawstring Кеси Виножито Скали Сирена Спорт Водоотпорен Нерешено String Назад Cinch Вреќа Ранец, Торба За Мажи Жени

Салата Drawstring Кеси Виножито Скали Сирена Спорт Водоотпорен Нерешено String Назад Cinch Вреќа Ранец, Торба За

DEN 311.76
Достапност
Залиха

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!. ☆УБАВА : Нашите Коњи 5d Drawstring Ранец направи одличен тинејџерски танц кеси, салата кеси за жени или салата кеси за девојки, кој е зошто тие се прекрасен подарок идеја за неа. ☆ ПОВЕЌЕНАМЕНСКИ : Лесни, мали и удобно, нашите gymsack се унисекс и одговара за повеќе активности, вклучувајќи пливање, пешачење, кампување, ден патувања, спортските практики, преку ноќ останува, патување, одмор, јога, трчање, џогирање, шопинг, салата спортски или училиште ЈП лекција и други деца отворено настани.Димензии : 16.9 x 14.2 инчен / 43 x 36cm (H x W). ☆ РАЗУМЕН КАПАЦИТЕТ : Доволно и флексибилен простор за складирање во оваа погодно преносни пакет прави добивање надвор од вратата во утринските часови дека многу полесно. ☆ УДОБНО И СЕКОЈДНЕВЕН СТИЛ : 0.34 lb тежина само.Унисекс sackpack има направено со висока густина најлон ткаенина (водоотпорен), дебела и доволно силна, не е лесно да се нула или солза!Со прилагодливи широка и удобна drawstring рамо ремени, лесно да се опуштиме и да се приспособат.Нашите drawstring салата кеси се здрав и лесен, оптимална за која било внатрешна или надворешна активности. ☆100% ЗАДОВОЛСТВО ГАРАНТИРА : Ние сме толку сигурни во квалитетот на нашите производи кои ние нудиме 60 дена гаранција за квалитет!Ако сте незадоволни, едноставно јавете ни се за да го вратите производот за целосна наплата.LADOTNES : Не е вашиот типичен најлон drawstring ранец, е квалитет на изградба.Екстра-пространа и изработена од изненадувачки лесен уште тешки ткаенина, тоа може да застане за да P. E.класа и после училиште се практикуваат секој ден од неделата.Секој има нешта, LADOTNES им дава место да се стави тоа.LADOTNES е начин на живот брендот познат по светли бои, оригиналните обрасци и функционални производи.Колекција на чанти, ладилници, додатоци и складирање е дизајниран со леснотија во умот – идеален за оние со активен начин на живот (да, треба!) и расте семејства.Нови и ексклузивни модели се развиени секоја сезона, со што на стилски кеси за разлика од нешто друго.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа