.

.

Јадат, Спијат Хокеј Повтори Drawstring Ранец Водоотпорен Лесни String Торба за Жени Мажи Cinch Sackpack за Спорт Фитнес, Јога

Јадат, Спијат Хокеј Повтори Drawstring Ранец Водоотпорен Лесни String Торба за Жени Мажи Cinch Sackpack за Спорт

DEN 415.44
Достапност
Залиха

МАТЕРИЈАЛ : Направен од перат полиестер платно, тоа е лесна ткаенина која е исто така многу здрав и withstands секојдневно носат и солза.ДИМЕНЗИЈА : Мерки 16" L x 14" W. Една од главните џеб, без дополнителни џебови.тоа може да биде укината и стави во погодно место.ГОЛЕМ ЏЕБ : Многу погодна за чување на чевли, облека, и други заштитна опрема потребни за време на вежба за да можете целосно да уживате во среќата дека вежбањето носи.ФУНКЦИОНАЛНА РАНЕЦ : За патување, спортување, фитнес, јога, трчање, обука, пливање, танц, шопинг, кампување, пешачење, качување, picnicking, риболов, пловењето, едрење, и така натаму.ИДЕЈАТА ПОДАРОЦИ : Единствена шема за печатење, можете да им даде на овој drawstring ранец како подарок за оние околу вас кои сакаат спортот.ЗОШТО ДА СЕ ИЗБЕРЕ НАШИОТ DRAWSTRING ТОРБА?*СОВРШЕНА ГОЛЕМИНА : На Drawstring Торба Мерки Околу 35 Cm/ 13.7 Инчи Во Должина И 40 Cm/ 15.7 Инчи Во Ширина, Нормална Големина И Погоден За Повеќето Деца И Возрасни.*ЛЕСНА : Супер Светло И Флексибилен Материјал Нема да Додадете Оптоварување На Вашиот Сметководствена Како и Други Ранци.*ГОЛЕМ КАПАЦИТЕТ : Ова Drawstring Торба Има Доволно Простор За Вашата Фитнес Опрема Или Дневни Продукти.*ПОВЕЌЕКРАТНА УПОТРЕБА : : Нашата Drawstring Кеси Се Унисекс И Погодна За Разни Активности, Вклучувајќи Пливање, Пешачење, Ден Екскурзии, Кампување, Спорт Практики, преку Ноќ Останува, Одмор, Патување, Јога, Работи, Шопинг.*100% ПАРИ ГАРАНЦИЈА за враќање на : Ако Не Сте 100% Задоволни Со Нашиот Производ, Само Нас Контакт За Целосна Наплата Или Замена."ЗАБЕЛЕШКА* Ќе Има Некои Мирис Кога Ќе се Добие Тоа, Но Тоа Ќе Поминат По Некое време.* Ве Молиме Љубезно Дозволете Малку Боја Разлика Од Сликата Се Прикажани Поради Осветлување Кога Сликата Е Застрелан.* Ве молиме Љубезно им Овозможи на 1-2cm Грешка при Мерење Поради Големината Мери Со Рака.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа