.

.

CamRade Wetsuit Дожд Покритие за Sony PXW-X160/X180 видео камера

CamRade Wetsuit Дожд Покритие за Sony PXW-X160/X180 видео камера

DEN 4776.00
Достапност
Залиха

cam Rade wet Suit Дожд Покрие - Водоотпорен Zippered Торбичка - cam Rade 10 Година Ограничена Гаранција.Компатибилност : Sony PXW-X160/X180 видео камера.Материјал : Водоотпорен ПВЦ.На cam Rade wet Suit Дожд Покритие за Sony PXW-x160/x180 видео камера е мека флексибилни, водоотпорни ПВЦ дожд капак кој може да се користи околу вашиот 1/3-тип 3 CMOS Цврст-држава Меморија видео камера со целосен пристап до контроли, зум и LCD монитор екран.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа