.

.

Mestool 58-АП 100 кутија вклучуваат 60 80 120 150 и 220 ЖИТО

Mestool 58-АП 100 кутија вклучуваат 60 80 120 150 и 220 ЖИТО

DEN 1111.20
Достапност
Залиха

100 кутија,20-парчиња на секој од 60 80 120 150 и 220 жито.Издржливи алуминиум оксид жито.Премиум,смола над смола врзани зрна ефикасно ја испорача брзо,непречено резултати.Одговара на De Walt DW421,DW423,5-инчен Ryobi,Bosch 3107,3725,Makita B05010. Специјални анти-ги слој се протега перформанси. 20 PCS 60 ронки пескарење дискови. 20 PCS 80 ронки пескарење дискови. 20 PCS 120 ронки пескарење дискови. 20 PCS 150 ронки пескарење дискови. 20 PCS 220 ронки пескарење дискови.

Параметрите на стоката

Grit:
60/80/120/150/220 Sanding Material

Подобро ви се допаѓа