.

.

Ruisita 6 Парчиња Одговара Мода Се Облекуваат Клипови Од Не ' Рѓосувачки Челик Еластична Клип Облека Ракавица Клипови (Бела)

Ruisita 6 Парчиња Одговара Мода Се Облекуваат Клипови Од Не ' Рѓосувачки Челик Еластична Клип Облека Ракавица Клипови

DEN 2023.20
Достапност
Залиха

Количина : комплет доаѓа со 6 парчиња од нерѓосувачки одговара мода се облекуваат клипови со добра elastisity дека може да се користи за да се вклопи во вашата облека, додатоци; 6 парчиња што е доволно за вашата секојдневна употреба.High-end материјал : клип е направен од високо-qulity нерѓосувачки челик, кој е rustless и тешко да се служи многу пати; средниот дел е прилагодлив еластична бенд whith добар квалитет што може да се протегала до 4-5 инчи.Боја и големина на : сега имаме 3 бои за да изберете од, црна, сина,бела, класичен и леснотија-натпревар бои, кои тешко може да се застарени за да ги задоволат вашите различна боја потреби; должината е 13cm и со добра еластичност.Лесен за користење : еластичен клипот е многу лесен за употреба, и двата краја се стегната на врвот на облека или ракавици без паѓа надвор, тоа е лесно да се отстрани, кои корисниците можат да ги совладаат метод брзо.Разноврсна : клипот е добар помошник во вашиот секојдневен живот, тоа може да се користи за да се вклопи во вашиот џемпер, shawl, фустан, ракавици, кошула, итн., тоа исто така може да се користи како децата mitten клип; со овој клип за да се вклопи во вашата облека, додатоци, не треба да се грижите за вашите додатоци оди недостасува или испаѓање.Боја : Бела.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа