.

.

Haowecib Климатизација Дренажа Алатка, Еко-Пријателски Мозоци Цевка, за клима уред за Климатизација Универзална Мозоци Млазницата Одвод на отпадната Вода Дома Апарат?

Haowecib Климатизација Дренажа Алатка, Еко-Пријателски Мозоци Цевка, за клима уред за Климатизација Универзална

DEN 926.40
Достапност
Залиха

✅✅✅【ТЕЧЕЊЕ-ДОКАЗ ДИЗАЈН】▶▶▶ гумени прстен на црева конекторот кој е против пролизгување и не е лесно да се падне, фина изработка, двете страни може да биде тесно исти, спречување на вода од протекување од effectly, кои ги обезбеди ви убаво дренажа решение.Еко-пријателски материјал, не-токсични и без мирис, ' рѓа и отпорни на топлина, висока гаранција за квалитет. ✅✅✅【ЛЕСНО ДА се ИНСТАЛИРА】▶▶▶ потрошувачка адаптер црево е многу лесно да го инсталирате, еден крај на клима уредот се исцеди црево конектор е поврзан на отворено клима уред единица, а на другиот крај е приклучен на мозоци цевка, убаво accssory за вашиот климатизација систем. ✅✅✅【ИЗДРЖЛИВ МАТЕРИЈАЛ】▶▶▶ На кондензат вода, одвод адаптер е направен од висок квалитет на абс материјал, мала тежина, одлична процес, точно тестирани, издржливи и долготрајни, ефикасно, отпорен на корозија, добро времето отпор.Користење за одвод на отпадни води, поради климатизација процес, уживајте во вашиот грижете се-слободен за ладење во лето со вашето семејство. ✅✅✅【УНИВЕРЗАЛЕН ДИЗАЈН】▶▶▶ Универзална примена, идеална замена дел за повеќето од клима уред, дизајн да им се помогне на мозоци од потроши кондензат вода кога ac во работата, заштита на цевки од еколошки промени.Тоа е едноставен и ефективен дел за одвод кондензат. ✅✅✅【100% ГАРАНЦИЈА】▶▶▶ потрошувачка црево лактот фитинг е едноставна и ефикасна замена дел на клима уред во секојдневна употреба.Ако има било какви прашања или проблем со ова се исцеди штекер за полнач, слободни се чувствуваат слободни да не контактирате, одговори и решенија ќе им биде даден рок од 24 часа!.Карактеристики : 1.Еко-Пријателски материјал, не-токсични и без мирис, ' рѓа и отпорни на топлина, висока гаранција за квалитет. 2.Направени од високо квалитетна ABS материјал, издржлив и longlasting, ефикасно отпорни на корозија. 3.Универзална примена, погоден за повеќето видови на клима уред, заштита на цевки од еколошки промени. 4.Неверојатно лесно да се инсталира, само поврзете оваа штекер со цевка, убаво accssory за вашиот климатизација систем. 5.Користење за одвод на отпадни води, поради климатизација процес, уживајте во вашиот грижете се-слободен за ладење во лето со вашето семејство.Spezifikations : Предмет Тип : Исцедете Штекер Конектор Материјал : ABS Големина на : 4.7*2.5*2.9 cm/1.9*1*1.1 инчен Пакет Тежина : 0.04 кг Пакет Листа : 1* Одвод на Приклучок за Штекер .

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа