.

.

Qinlorgo Цевка Врска Лактите, Воздушна Пумпа Врска Лактот Лесна Инсталација Тесни со Навој Дизајн за Воздушниот Компресор

Qinlorgo Цевка Врска Лактите, Воздушна Пумпа Врска Лактот Лесна Инсталација Тесни со Навој Дизајн за Воздушниот

DEN 1200.00
Достапност
Залиха

Подлабока тема дизајн им овозможува на додаток за да бидат подобро поврзани со објектот за да се постигне подобра одредување ефект.Стандард G1/4, машки конец, кој има тесна поврзаност, инсталација и употреба не се лесно да излегуваат во јавноста.Направени од цинк легура материјал, висока цврстина, висока и ниска температура отпор, добра стабилност.Десен агол лактот дизајн, погоден за лактот конекција во тесен простор, силна применливост.Се користи како воздух воздушна пумпа додаток, со едноставна и компактна структура, која може да биде брзо поврзана и да се замени.Функција : 1. Подлабока тема дизајн им овозможува на додаток за да бидат подобро поврзани со објектот за да се постигне подобра одредување ефект.2. Стандард G1/4, машки конец, кој има тесна поврзаност, инсталација и употреба не се лесно да излегуваат во јавноста.3. Направени од цинк легура материјал, висока цврстина, висока и ниска температура отпор, добра стабилност.4. Десен агол лактот дизајн, погоден за лактот конекција во тесен простор, силна применливост.5. Се користи како воздух воздушна пумпа додаток, со едноставна и компактна структура, која може да биде брзо поврзана и да се замени.Спецификација : Предмет Тип : Воздушна Пумпа Врска Elbow Material : Цинк alloy Model Спецификација : 1/4 x 14 Thread Надворешниот Дијаметар : G1/4, М14 Пакет Листа : 1 x Воздушна Пумпа Врска Лактот.

Параметрите на стоката

Item Type:
Air Pump Connection Elbow
Material:
Zinc alloy
Model Specification:
1/4 x 14
Thread Outer Diameter:
G1/4, M14
Package List:
1 x Air Pump Connection Elbow :

Подобро ви се допаѓа