.

.

1/4 X 14 Воздушна Пумпа Врска Лактот Десен Агол Цинк Легура 90° Навој Врска Адаптер Подобро Воздух Стегање за Воздушниот Компресор

1/4 X 14 Воздушна Пумпа Врска Лактот Десен Агол Цинк Легура 90° Навој Врска Адаптер Подобро Воздух Стегање за Воздушниот

DEN 172.56
Достапност
Залиха

[Тема Дизајн] воздушна пумпа врска лактот има подлабока тема дизајн, кој им овозможува на додатоци за да бидат подобро поврзани со објектот и да се постигне подобро одредување ефект. [Добра Airtightness] производот усвојува стандард G1/4 и М14 надворешни теми, кои се тесно поврзани и не се лесно да излегуваат во јавноста за време на инсталација и употреба. [Производ Материјал] воздушна пумпа врска лактот е направен од цинк легура материјал, со висока цврстина, висока и ниска температура отпор, и добра стабилност. [Широк Спектар на производи Апликација] производот користи десен агол лактот дизајн, кој е погоден за лактот конекција во тесен области и има силна применливост. [Лесен за Употреба] производот е користен како воздушниот компресор за воздух пумпа додаток, со едноставна и компактна структура, која може да биде брзо поврзана и да се замени.Функција : 1. Подлабока тема дизајн им овозможува на додаток за да бидат подобро поврзани со објектот за да се постигне подобра одредување ефект. 2. Стандард G1/4, М14 машки конец, кој има тесна поврзаност, инсталација и употреба не се лесно да излегуваат во јавноста. 3. Направени од цинк легура материјал, висока цврстина, висока и ниска температура отпор, добра стабилност. 4. Десен агол лактот дизајн, погоден за лактот конекција во тесен простор, силна применливост. 5. Се користи како воздушниот компресор за воздух пумпа додаток, со едноставна и компактна структура, која може да биде брзо поврзана и да се замени.Спецификација : Предмет Тип : Воздушна Пумпа Врска Лактот Материјал : Цинк легура Спецификација Модел : 1/4 x 14 Нишка Надворешниот Дијаметар : G1/4, М14 Пакет Листа : 1 x Воздушна Пумпа Врска Лактот.

Параметрите на стоката

Item Type:
Air Pump Connection Elbow
Material:
Zinc alloy
Model Specification:
1/4 x 14
Thread Outer Diameter:
G1/4, M14
Package List:
1 x Air Pump Connection Elbow :

Подобро ви се допаѓа