.

.

Исцедете Цевка, Климатизација Дренажа Алатка, Десно-Ангел Штекер Конектор, 1.911.1 Инчен за Одвод на отпадната Вода клима уред

Исцедете Цевка, Климатизација Дренажа Алатка, Десно-Ангел Штекер Конектор, 1.911.1 Инчен за Одвод на отпадната

DEN 2164.80
Достапност
Залиха

Универзална примена, погоден за повеќето видови на клима уред, заштита на цевки од еколошки промени.Користење за одвод на отпадни води, поради климатизација процес, уживајте во вашиот грижете се-слободен за ладење во лето со вашето семејство.Еко-Пријателски материјал, не-токсични и без мирис, ' рѓа и отпорни на топлина, висока гаранција за квалитет.Неверојатно лесно да се инсталира, само поврзете оваа штекер со цевка, убаво accssory за вашиот климатизација систем.Направени од високо квалитетна ABS материјал, издржлив и longlasting, ефикасно отпорни на корозија.Функција : 1.Еко-Пријателски материјал, не-токсични и без мирис, ' рѓа и отпорни на топлина, висока гаранција за квалитет. 2.Направени од високо квалитетна ABS материјал, издржлив и longlasting, ефикасно отпорни на корозија. 3.Универзална примена, погоден за повеќето видови на клима уред, заштита на цевки од еколошки промени. 4.Неверојатно лесно да се инсталира, само поврзете оваа штекер со цевка, убаво accssory за вашиот климатизација систем. 5.Користење за одвод на отпадни води, поради климатизација процес, уживајте во вашиот грижете се-слободен за ладење во лето со вашето семејство.Спецификации : Предмет Тип : Исцедете Штекер Конектор Материјал : ABS Големина на : 4.7*2.5*2.9 cm/1.9*1*1.1 инчен Пакет Тежина : 0.04 кг Пакет Листа : 1* Одвод на Приклучок за Штекер .

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа