.

.

JUSPRO Прашина Маска за PS5, Анти Нула Ракав Guard Заштитник Компатибилна со Playstation 5 Конзола Дигитални Издание & Редовно Издание (Gray_classic)

JUSPRO Прашина Маска за PS5, Анти Нула Ракав Guard Заштитник Компатибилна со Playstation 5 Конзола Дигитални Издание

DEN 455.76
Достапност
Залиха

【Совршено се Вклопуваат】JUSPRO Прашина маска специјално дизајнирани за Play Station 5 конзола (стоечка позиција), компатибилен со PS5 Дигитални Издание конзола тогаш JSPRO Прашина Маска дефинитивно одговара на вашите потреби!Производ Функција : - Едноставен, но моќен - Направени од Издржлив микрофибер материјал / Нула и прашина доказ за намалување на Прецизност / Лесно да пристап кабел порта. - На лента на дното може да се одржи сит. Пакетот Вклучува 1* JUSPRO Прашина маска за PS5 конзола (конзола не е вклучена) ве МОЛИМЕ ИМАЈТЕ во предвид : Уредот мора да е вклучен исклучен пред ставање на маска на вашата конзола.За безбедноста се оневозможи било автоматско карактеристики кои може да го активирате конзола со маска на.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа