.

.

MOSTPLUS Палење Дистрибутер & Подигнат Компатибилен со Optispark LT1 Chevy Camaro Каприз Corvette Заменува 1104032

MOSTPLUS Палење Дистрибутер & Подигнат Компатибилен со Optispark LT1 Chevy Camaro Каприз Corvette Заменува 1104032

DEN 1271.76
Достапност
Залиха

Осветленост Дел Број : 01104032, 1104032, 19212300, 8381, 59125, 301833, 850059, 1103916, 606-02339. Директни ОЕМ Замена, 4 Prong Приклучокот.Заврши единица вклучувајќи палење модул, капа, и роторот.Без инсталација водичи се вклучени, ние ви препорачуваме да побарате помош од професионален форум или еден механичар. 100% тестирани, ве молиме проверете со вашиот автомобил информации пред да нарачате.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа