.

.

Диск Спојка Диск Пакет - 304 Cplg Големина, Scalloped, 10.62 во, 9-1/4 во, 9.44 во, 9 во OD

Диск Спојка Диск Пакет - 304 Cplg Големина, Scalloped, 10.62 во, 9-1/4 во, 9.44 во, 9 во OD

DEN 2107.20
Достапност
Залиха

спојување големина код : 304. вртежен момент капацитет : 89000 во lbs.диск облик : Scalloped.серија : KD21, KD20, KD11, KD04, KD22, KD41, KD41 T, KD42, KD42 T.спојување надворешен дијаметар : 9-1/4 во, 9, 9.44 во, 10.62 во.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа