.

.

Селски Дрвени Јајце Носителот Употребливи во Кујна, Фрижидер Свежо Јајце Носителот одговара за Countertop Екранот или Пилешко Кокошарник (12 јајца)

Селски Дрвени Јајце Носителот Употребливи во Кујна, Фрижидер Свежо Јајце Носителот одговара за Countertop Екранот

DEN 1970.40
Достапност
Залиха

????Убава селски браун дрвени свежо јајце носителот прецизно рачно изработени acacia дрво служат фах има 12 јајца давање на вашата кујна модерна уште farmhouse се чувствуваат. ????Дали сте во потрага по едноставен, но трајни велигден јајца за складирање послужавник или единствен кампување јајце носителот кој е исто така лесно да се чисти?Може да работат кокошка пуч?Ова свежо јајце носител е совршен додаток за сите видови на јајца!. ????Што апсолутно ќе ги негува овој паметен дрво служат фах изработени од 100% автентични acacia дрво за сирење и крекери, десерти, суши, Велигден јајце екранот, deviled јајце, hardboiled јајца и се разбира како јајце решетката за свежи јајца. ????Супер лесно да се чисти и обновливи како што е Пре-обложена со масло врз основа заврши за зголемување на долговечноста. ????. ????Оваа декоративни јајце носител е совршена големина за јајце чување во фрижидер мерење 11.5"x4"x0.8".Одличен подарок идеја за вашите најблиски, кои може да се уморни од редовна продавница купи контејнери ????.Mint Space носи кујната countertop и совршено решение за мулти користат дрвени јајце носителот кој исто така комплименти како интуитивен дрвени служат послужавник за различни прилики, вклучувајќи ги и сите функционалности како што се Велигден Јајца, Devilled Јајца, Крекери и Сирење, Суши, Десерти!Ако можете да работат на farmhouse/пилешко кокошарник, оваа особено производ комплименти како дрвена јајце празна кутија кутија за свежи јајца.Во суштина совршен пилешко кокошарник фах сте биле на чекање за.Убаво рачно изработени селски дрвени јајце држачот може да го подобри вашиот countertop екранот фрижидер и тоа функционира како еден countertop јајце решетката.Ако сте некој кој сака фенси не breakable и убаво рачно изработени јајце фах, мора дефинитивно да дојде до вистинското место.Поголемиот дел од нашите клиенти се се врати на клиентите како што сакаше производот што го добиле.Овие селски farmhouse дрвени јајце фах не се работи само како функционална и практична парче, но исто така uplifts на ниво на декорација во вашиот прекрасен дом.Mintspace дрвен послужавник носители се испраќаат во убава амбалажа со дополнителен слој на заштита во внатрешноста на картон за да се спречи оштетување и исто така се совршен подарок за секоја прилика.Пробате Mintspace е дрвени јајце фах држачот за вашата кујна денес за да додадете вкус на резолуцијата дизајн за вашата селски countertop складирање.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа