.

.

Tupperware Deviled Јајце Коцки или Инсерти за Достав Чувар

Tupperware Deviled Јајце Коцки или Инсерти за Достав Чувар

DEN 383.28
Достапност
Залиха

Јајце фах влошки.Бела.Збир на 3. Машина за миење садови безбедно - топ решетката.Доживотна Гаранција.Јајце фах внесува направени од страна на Tupperware.Три ќе се вклопи во големи Правоаголни достав чувар.Две вклопуваат во Квадратни snak-stor сад.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа