.

.

EggNesto Дрвени Јајце Носителот на Countertop, 2 Јајца Коцки – Селски Пилешкото Јајце Носителот, Дрвени Јајце Послужавник, Пластовидно 24 Јајце Решетката за Свежи Јајца – Др?

EggNesto Дрвени Јајце Носителот на Countertop, 2 Јајца Коцки – Селски Пилешкото Јајце Носителот, Дрвени Јајце Послужавник,

DEN 552.00
Достапност
Залиха

ЈАЈЦЕ-CELLENT РЕШЕНИЕ – Продавница јајца на паметен начин со твоите јајце носителот сет од Franluca!Секој од вашите 2 пилешкото јајце носителот на коцки карактеристики 12 места, така што може да магацинот, продавница, или да се прикаже до 24 јајца!.Два ПАТИ СПОСОБНОСТИ – се Восхитуваат на иновативниот дизајн на вашиот "Двојно Декер" јајце коцки!Вашиот селски фах рамномерно дистрибуира тежина помеѓу секоја јајце, обезбедување на магацинот е безбеден и се грижи-бесплатно!.УБАВА БЕНЕФИЦИИ – Уживајте во траен привлечност на вашиот бамбус свежо јајце носителот!За разлика од традиционалните дрвени коцки чиј квалитет брзо се намалува, вашиот носител на задржува калибар благодарение на неговата тесна жито.РАЗНОВРСНА СЕРВЕР – Служи deviled јајце, Велигденски јајца, чоколади, и повеќе, со вашите повеќенаменски јајце фах décor!Секоја десетина јајце организатор прави стилски, практични прилог на вашата маса.НАШИТЕ ДОБРО-ЈАЈЦЕ ВЕТУВАЊЕ – Во Franluca, обезбедување на вас јајце-ceptional искуство е наш врвен приоритет.Вашата премиум носители се поддржани од страна на нашите 1-година за заштита на ветувањето, па тие се сигурни да го задржи ви се смешка!.Додадете контакт на timelessness до вашиот дом, со Egg Nesto јајце лента поставена од Franluca!Осмислена и создадена од италијанскиот Село, вашиот јајце држачот за фрижидер или countertop ги опфаќа класичните шарм и современа удобност.Го водеше практично, убаво подарок?Задоволство вашата сакана со јајце складирање сад за фрижидер или спротивно од Franluca!Дали за housewarming, свадба, или само затоа што, вашиот обновливи јајце картон е сигурен да донесе траен радост.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа